Depilacja Laserowa Gdynia: Usuwanie Irytujących Włosków Na Zawsze

Depilacja Laserowa Gdynia: Usuwanie Irytujących Włosków Na Zawsze
5 (100%) 9 vote[s]

Niesłabnącym od kilkudziesięciu lat trendem w kosmetologii oraz medycynie estetycznej jest brazylijska polegająca na usuwaniu nadmiaru owłosienia z okolic narządów płciowych i miejsc intymnych. Według statystyk, współcześnie jest jednym z najczęściej wykonywanych, a tym samym jednym z najbardziej poszukiwanym zabiegów, zarówno przez panie, jak i przez panów. Co warte wspomnienia, jej najczęściej wybieranym wariantem jest z wykorzystaniem lasera Vectus, której to metodzie chcieliśmy poświęcić nasz dzisiejszy artykuł. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym tematem do lektury.

Laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus – czym wyróżnia się ta metoda na tle konkurencji?

W świecie współczesnej kosmetologii oraz medycyny estetycznej, z wykorzystaniem lasera Vectus jest metodą preferowaną i najczęściej polecaną przez specjalistów. Dlaczego? Oto powody:

 • Pełne bezpieczeństwo zabiegu – laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus charakteryzuje się pełnym bezpieczeństwem dla pacjenta. Bezpośrednio wynika to bowiem z zastosowania w urządzeniu nowatorskiego systemu skanowania zawartości melaniny w poddawanej zabiegowi skórze, co z kolei pozwala na najbardziej optymalne dla niej dobranie dawki emitowanej przez laser energii. Dzięki zaimplementowaniu tej funkcji bezpośrednio do urządzenia niwelowane jest ryzyko błędu ludzkiego podczas dokonywania manualnego pomiaru i wprowadzania parametrów pracy urządzenia.
 • Bardzo wysoka skuteczność – depilacja z wykorzystaniem lasera Vectus może się poszczycić, aż 95-procentową skutecznością, jeśli chodzi o usuwanie zbędnego owłosienia. Taki wysoki procent był możliwy do uzyskania dzięki kolejnej innowacyjnej technologii, jaką jest technologia odzyskiwanie fali lasera odbitej przez skórę i ponownego jej kierowanie do przeznaczonych do zniszczenia włosów.
 • Minimalizacja ryzyka odrastania włosów – laserowe usuwanie owłosienia za pomocą lasera Vectus, dzięki niszczeniu komórek macierzystych włosa gwarantuję praktycznie w 100 procentach brak ryzyka odrastania niechcianych włosów.
 • Bezbolesność zabiegu – z wykorzystaniem lasera Vectus, dzięki skróceniu czasu zabiegu oraz potrzebnej dawki energii gwarantuje wysoki komfort pacjenta podczas wykonywania zabiegu. Jedynie u pacjentów z niskim progiem bólu może pojawić się delikatny dyskomfort ustępujący bezpośrednio po wykonaniu depilacji.

Depilacja Laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja–gdynia/

Laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus – na jakiej zasadzie działa to urządzenie?

W poprzednim punkcie omówiliśmy kilka najważniejszych cech, które wyróżniają laser Vectus spośród konkurencji. Skupmy się teraz na poznaniu dokładniej mechanizmu działania tego urządzenia.

Tak więc laser Vectus jest laserem diodowym, a jego depilacyjne właściwości wynikają z generowanego przez niego efektu fototermolizy. Efektu polegającego na niszczeniu komórek włosa poddawanych działaniu wysokiej temperatury generowanej przez światło lasera wychwytywane przez te właśnie komórki. Zabieg, dzięki dobraniu odpowiednich parametrów ilości potrzebnej energii, długości fali i wielu innych, jak już wcześniej wspominaliśmy, jest w pełni bezpieczny i nie posiada praktycznie żadnych skutków ubocznych, ani przeciwwskazań.

Podsumowując, z wykorzystaniem lasera Vectus jest wyborem dla wszystkich pacjentów poszukujących bezpiecznych, sprawdzonych oraz co najważniejsze efektywnych sposobów walki z problemem nadmiernego owłosienia i owłosienia rosnącego w niechcianych miejscach.

Zapraszamy do przeczytania: https://www.ckm.pl/active/–vectus-gdynia,20979,1,a.html

8 replies on “Depilacja Laserowa Gdynia: Usuwanie Irytujących Włosków Na Zawsze”

 1. hamanta pisze:

  hmm… taki laser to pewnie moglby mi pomoc w pozbyciu sie owlosienia na rekach… moja zmora, wstyd sie przyznac, ale mam tak ciemne wloski, ze depiluje rece…

  • Larpa777 pisze:

   To żaden powód do wstydu! Każdy chce wyglądać pięknie i poprawiać swoje niedoskonałości. Ja też chętnie bym wzięła się za usuwanie irytujących włosków na zawsze 😉

 2. Klara1 pisze:

  Faktycznie to jest usuwanie włosków na zawsze? Jeśli tak to ile kosztuje laserowe usuwanie owłosienia? Może jest to opłacalne… 😛

  • mulan pisze:

   ja gdzies slyszalam, ze depilacja vectus nie jest az taka droga jak sie mogloby wydawac, poza tym gabinety coraz czesciej maja w ofercie raty

 3. remi76 pisze:

  Ciekawe na ile jest bezpieczna taka depilacja Vectus… Rozmyślam nad tą depilacją laserową i zastanawiam się czy po zabiegu nie wyskoczą jakieś niespodziewane rzeczy, że nie będę wiedziała o przeciwwskazaniach do depilacji laserem itp…

  • Ulka pisze:

   W profesjonalnym gabinecie powinni Ci przed zabiegiem powiedzieć o wszystkich przeciwwskazaniach do depilacji laserowej. Jeżeli nie umawiają się z Tobą wpierw na konsultację to nie powinnaś ryzykować i korzystac z usług takiego gabinetu.

 4. kretima pisze:

  Zna ktoś jakiegoś porządnego specjalistę? Rozglądam się za kimś kto przeprowadzi laserowe usuwanie owłosienia, ale zawsze obawiam się, że z swoim szczęście trafię na jakiegoś fajansiarza… :<

  • teshma pisze:

   To może wybierz się do Clinica Cosmetologica w Gdyni – bardzo porządny gabinet, kilka moich koleżanek tam było i wszystkie sobie chwalą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *